Buty dla szerszej stopy

Buty dla szerszej stopy

Polecne i promocje

Twoja stopa nie mieści się w butach o typowym kształcie? Standardowe modele obuwia powodują nieprzyjemny ucisk i otarcia? Podpowiadamy, jakie buty powinny nosić kobiety o wysokim podbiciu lub szerszych stopach.

Standardowy wymiar obuwia damskiego mieści się w kategorii „tęgość G”. Jest to rozmiar dopasowany do typowych, średnich stóp (pomiędzy szczupłą a szeroką). Buty tęgość t, to rodzaj obuwia zaprojektowanego specjalnie z myślą o paniach posiadających szersze stopy, haluksy lub płaskostopie. Takie specjalistyczne buty dopasowane mogą być do każdej okazji, dlatego nie musisz się martwić o wyjątkowy i modny styl – każdy strój nabierze szyku i pozwoli Ci cieszyć się chwilą, bez odczuwania zbędnego dyskomfortu.

buty tęgość hDla zdrowia
Buty tęgość h gwarantują przede wszystkim wygodę i utrzymywanie nóg w bezpiecznym środowisku. Osoby posiadające szersze stopy, częściej narażone są na otarcia, uszkodzenia skóry oraz zdeformowanie kończyn. Delikatne mikro urazy mogą powodować przedostanie się bakterii, do organizmu i tym samym wywołać nawracające zakażenia. W takim przypadku nie powinno się więc korzystać z obuwia niedostosowanego do naszej stopy – zbyt duży ucisk, może powodować nie tylko codzienny dyskomfort związany z poruszaniem się, ale również być przyczyną późniejszych, poważnych schorzeń. Specjalistyczne obuwie zdrowotne zapewni stopom wyjątkową ulgę i pozwoli na kontrolowanie wszelkich dolegliwości związanych z niestandardowym kształtem nóg.

W każdym wieku
Współcześnie, szersza stopa nie jest wcale domeną osób starszych lub chorych. Różne uwarunkowania genetyczne, mogą doprowadzić do zmian już na etapie dziecięcym. Zaniechanie korekcji stopy we wczesnych latach, może powodować późniejsze komplikacje związane z prawidłowym kształtowaniem się stóp. Buty tęgość h przeznaczone są dla osób w każdym wieku – może to być obuwie w sportowym stylu, eleganckie i do biura, odpowiednie praktycznie do każdego charakteru pracy.

Pamiętaj, profesjonalne i dobrze dopasowane obuwie, uchroni Twoje ciało przed wieloma schorzeniami. Komfort użytkowania i nowoczesny design, to cechy współczesnych butów wielofunkcyjnych. Dlatego decydując się na zakup butów, wybierz taki sklep z obuwiem, który posiada szeroki asortyment nie tylko atrakcyjny dla Twoich oczu, ale również odpowiedni do kształtu Twoich stóp.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments