Dowiedz się jak być piękną na rajdzie samochodowym!

Dowiedz się jak być piękną na rajdzie samochodowym!

Prasóweczki Promocja i Reklama

Niezależnie od tego, czy podróżujesz samolotem, pociągiem czy samochodem, wiesz że każdy środek lokomocji może zaszkodzić skórze i włosom. Może to być szczególnie trudne, jeśli chodzi o udział w wyścigach i rajdach samochodowych ze swoim chłopakiem – ze względu na przestrzeń i ograniczenia przestrzeni. Dobrze wiesz, że nie można zabrać ze sobą każdego z ulubionych kosmetyków. Jeśli więc planujesz weekendową wycieczkę na rajd samochodowy z ukochanym, pamiętaj o poniższych wskazówkach! Pomogą skórze i włosom pozostać w lepszej kondycji, a także powinny sprawić, że poczujesz się lepiej po rajdzie i będziesz z chęcią pozować do zdjęć przy samochodzie.

Rajd samochodowy? Żaden problem – i tu możesz być piękna!

Torby Ziplock to Twój najlepszy przyjaciel
Torby te są jasne i przejrzyste i nie zajmują zasadniczo dodatkowej przestrzeni. Akcesoria do włosów, wsuwki i wszelkie inne gadżety pozostają w najlepszym porządku w takim ziplocku. Waciki i chusteczki nawilżające? Dostają też własną torbę na zip. To sprawi, że przygotowanie do startu bądź mety będzie o wiele łatwiejsze!

Delikatny make up
Przed, w trakcie i po rajdzie nie będziesz mieć zbytnio okazji, aby poprawić makijaż – dlatego zamiast pełnego make upu postaw na możliwie najbardziej naturalny makijaż zasiadał. Wypróbuj delikatny rozświetlacz, który zawiera 100% naturalnych roślinnych mieszanek składników rozjaśniających i nawilżających. Nikt nie będzie wiedział, że masz go na buzi i możesz go usunąć po oczyszczeniu twarzy po tym emocjonującym wyścigu.

Maksymalne nawilżenie
Ważne jest, aby utrzymać ciało i skórę maksymalnie nawilżone, ponieważ powietrze w takich okolicznościach jest bardzo suche. Nie ma nic gorszego niż pokazanie się na mecie z łuszczącą się skórą i zmęczoną, szarą cerą! Pij dużo wody – i nie polegaj tylko na tym małym kubku, który podadzą Ci na starcie. Eksperci twierdzą, że trzeba pić co najmniej szklankę na godzinę podczas. Weź pustą butelkę wody i napełnij ją wodą przed startem.

Jeśli chodzi o dodatkowo nawilżoną skórę, posmaruj buzię ulubionym kremem. Najlepiej:

– nawilżającym
– kojącym
– odświeżającym.

Odświeżaj też od czasu do czasu twarz nawilżającą mgiełką. Pomoże to zablokować wilgoć w skórze, a Tobie cały czas wyglądać świeżo i promiennie.

Jazda samochodem przez dłuższy okres czasu nie robi naszym włosom niczego dobrego. Aby uzyskać szybką poprawę fryzury przed wyjściem z samochód – zastosuj maskę do włosów jeszcze przed podróżą i zepnij włosy w górny kucyk, aby im nie zaszkodzić – a chwilę przed wyjściem z samochodu rozpuść włosy i pozwól, by na zdjęciach rozwiewał je wiatr.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments