System Flow Comfort. Co to takiego i jakie daje korzyści?

System Flow Comfort. Co to takiego i jakie daje korzyści?

Artykuł miesiąca

System Flow Comfort to gwarancja smacznej, czystej, pozbawionej związków chloru, azotanów i metali ciężkich wody prosto z kranu! Na dodatek filtry przepływowe pozwalają chronić przed kamieniem urządzenia AGD takie jak zmywarka, ekspres do kawy czy pralka.

Filtry przepływowe zyskują coraz większą popularność. Z powodzeniem zastępują dzbanki z filtrem, ponieważ dają dostęp do wody filtrowanej prosto z kranu i świetnie sprawdzają się w miejscach, w których powierzchnia blatów jest ograniczona. Jakie jeszcze mają zalety?

Filtrowanie wody – czy warto?

Filtrowanie wody to praktyka, która stała się codziennością w wielu gospodarstwach domowych. Powodów jest kilka. Wodociągowa woda kranowa często jest twarda, a w smaku i zapachu wyraźnie wyczuwalny jest chlor. Za filtrowaniem przemawia także wygoda. Dzięki filtrom nie musimy kupować wody butelkowanej i przynosić jej ze sklepu do domu. Filtrowanie to też realne oszczędności, ponieważ nawet biorąc pod uwagę zakup wymiennego filtra – koszt wody butelkowanej w przeliczeniu na litr jest kilkadziesiąt razy wyższy. Ponadto, uwalniamy się od szkodliwego dla środowiska plastiku. Jaki jednak filtr wybrać, by spełniał nasze oczekiwania?

System Flow Comfort

Jeśli zużycie wody w naszym domu jest duże to warto pomyśleć o filtrze przepływowym i systemie Flow Comfort. To nic innego jak zaawansowana technologia filtracji złożona z kilku stopni poprawy jej jakości, zamknięta w jednym wkładzie filtrującym. Składają się na niego warstwa włókniny polipropylenowej, która odpowiada za usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych pochodzących np. z instalacji wodnych, takich jak drobiny rdzy czy zawiesiny, warstwa żywicy jonowymiennej, która zmiękcza wodę usuwając z niej kamień a co za tym idzie – zapobiegając osadzaniu się go i tworzeniu usterek w żelazkach, pralkach czy ekspresach, a także warstwa z węgla aktywnego, która odpowiada za neutralizację związków chloru. Co istotne, poszczególne filtry można montować pojedynczo lub w dowolnych konfiguracjach, przy czym filtr polipropylenowy zaleca się stosować na początku i końcu każdej konfiguracji. Filtr do wody wyposażony jest ponadto w głowicę, która pozwala regulować poziom redukcji twardości węglanowej.

System Flow Comfort daje dużą wygodę na co dzień. Jest bezobsługowy i świetnie optymalizuje wodę kranową redukując jej twardość, obniżając zawartość szkodliwych substancji, a nawet wzbogacając wodę w potas. Charakteryzuje się szybkim montażem i kompaktową budową. Decydując się na zakup systemu Flow Comfort pamiętajmy jednak o wymianie filtra co najmniej raz na 3 miesiące. Więcej informacji o Flow Comfort znajdziesz na https://dafi.pl/system-dafi-flow-comfort-filtr-d1-do-wody-pitnej-pod-zlew-kran.html.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments